Groep 7/8

Waarom het Coornhert Gymnasium? 

Kiezen voor het Coornhert is kiezen voor een school waar je jezelf kunt en mag zijn en waar je je kunt ontwikkelen, een school waar altijd mensen zijn zoals jij. We zijn een school die niet te groot en niet te klein is en waar je rondom de vaste kernlessen wekelijks zelf je maatwerklessen bepaalt. Je maakt bij ons je horizon breder door bijzondere excursies en reizen, culturele uitstapjes, lekker veel sport, goede doelen-acties en door kennismaking met de nieuwste beter-bèta technieken. 

Coornhert daagt je uit

Er is bij ons zoveel te doen! Behalve de vaste kernlessen kun je uit heel veel extra activiteiten kiezen. Er zit vast wel iets bij wat juist bij jou past. Veel van die activiteiten kun je als maatwerkles of -reeks volgen. Ook leuk: via dit soort activiteiten leer je vanzelf snel andere leerlingen op het Coornhert kennen.